Kvalitní kadeřnické služby v Táboře

Velmi nám záleží na nadstandardní kvalitě naších kadeřnických služeb v Táboře, proto jsme pro vás připravili prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně, čemuž jsme přizpůsobili moderní design a elegantní interiér salonu.

Našim hlavním cílem je zaručit každému klientovi individuální přístup a vytvoření co největšího komfortu. Proto se pravidelně školíme a neustále sledujeme módní trendy

Líčení

Součástí péče o vzhled je samozřejmě i líčení. Poskytujeme líčení pro profesionalní fotografie, specialní make up efekty. Nalíčíme vás pro různé příležitosti - svatby, plesy, přehlídky, atd.

Glamour make-up and hair studio

Lidé - Adresa, otevírací doba

dne duben 22, 2014

ADRESA

Kostnická 207

Vchod z Pražské ulice

Tábor 390 01

Telefon 721 586 613

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 17:00
So - Ne: zavřeno

Na požádání lze objednat i mimo otevírací dobu! 

Lidé - Kateřina

dne duben 22, 2014

Kateřina Holcknechtová

kadeřnice a maskérka

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: +420 721 586 613
IČO: 01073931

Poradím vám s novým účesem, střihem či barvou.Vedle barvení a střihů se specializuji na společenské, svatební účesy a zároveň se postarám o váš make up. Při práci se spoléhám na bohaté zkušenosti v oboru. Velké zkušenosti jsem získala během 3leté praxe v kadeřnictví Fabio Salsa. Měla jsem možnost česat Českou Miss a řadu prestižních akcí. Absolvovala jsem maskérský rekvalifikační kurz FaZa make up. V současné době spolupracuji s FaZa make up jako maskérka na muzikálech v divadle Broadway a Hybernia.

Novinky

Spolupracujeme

  •